Meie töötajad

Meie töötajad :

Lembi Uulimaa – juhataja, 5119408, sotsiaalmaja@pparnumaa.ee

Kristel Krangolm – tegevusjuhendaja, viibib ajutiselt töölt eemal

Anneli Kärtmann – tegevusjuhendaja Vändras, 5119408, anneli.kartmann@pparnumaa.ee

Liisi Viira – tegevusjuhendaja Vändras, 5119408, liisi.viira@pparnumaa.ee

Jane Kõuts – tegevusjuhendaja Vändras, Uus tn 17 tel 53450125, jane.kouts@pparnumaa.ee

Elve Undrits – tegevusjuhendaja Vändras, Uus tn 17 tel 53450125, elve.undrits@pparnumaa.ee

Helke Sumre – tegevusjuhendaja Vändras , Uus tn 17 tel 53450125, helke.sumre@pparnumaa.ee

Kertu Tarjan – tegevusjuhendaja Vändras, tel 5119408, kertu.tarjan@pparnumaa.ee

Ene Sumre – tegevusjuhendaja Vändras, tel 5119408, ene.sumre@pparnumaa.ee

Merlin Tõnisson – tegevusjuhendaja Halinga piirkonnas, tel 53811759, merlin.tonisson@pparnumaa.ee

Herle Laanesoo – hooldustöötaja Halinga piirkonnas, tel 53409972, herle.laanesoo@pparnumaa.ee

Ludmilla Kangur – hooldustöötaja Halinga piirkonnas, tel 53430831

Karmen Ilves – hooldustöötaja Tootsi piirkonnas, tel 55633760, karmen.ilves@pparnumaa.ee

Aune Kont – hooldustöötaja Vändra piirkonnas, tel 58863308, aune.kont@pparnumaa.ee

Geiri Sults – hooldustöötaja, viibib ajutiselt töölt eemal

Triinu Leiten – hooldustöötaja, viibib ajutuselt töölt eemal

Meret Abel – hooldustöötaja Vändra piirkonnas, tel 59105095, meret.abel@pparnumaa.ee

10.mail 2022 Prangli saaretuuril titekivi juures

Aastalõpu tervisepäeval Haapsalus Hestia SPA-s 9.12.2022.a.

2021 aasta sotsiaaltöö edendaja tänukirja said 21.oktoobril: vasakult Herle Laanesoo, Ludmilla Kangur, Anneli Kärtmann, Lembi Uulimaa, Liisi Viira ja Karmen Ilves
Tour de Vormsi 17.06.2021.a.

Meie armas töökas kollektiiv novembris 2020 tervisepäeval Kuressaares Grand Rose SPA-s (eriti töökad on Elve ja Helke, kes hoopis tööle jäid)
Tour de Naissaare 28.augustil 2020.a.
Aastalõpu tervisepäeval novembris 2019 Narvas Meresuu SPA-s
Valgevenes 02-04.oktoobril 2019, tutvume sealse hooldekodu tööga
Anneli, Jane, Kristel ja Liisi 28-29.augustil Lõuna-Eestis läbi viimas erivajadustega inimeste loodusretke
22.mail 2019 meie kollektiivi motivatsioonipäev Kihnu saarel – kõik on kohal!
Aprillis tabas meid ootamatult kevadväsimus – käisime Olustveres kaasi puhumas-täitsa aitas!
Sotsiaalmaja avamisel 05.02.19 sättisid pildile igapäevaselt majas toimetavad (vasakult) Liisi, Ene, Kristel, Jane, Lembi, Anneli ja Elve
Novembris 2018 käisime Rakveres tervisepäeval: Kristel, Lembi, Ludmilla, Karmen,Elve, Jane, Liisi, Merlin, Ene ja Marika
Oktoobris 2018 nautisime Pööravere koolimajas vannikino! Punase teki all vasakul varjab end Herle.
Juunis 2018 käisime esmakordselt uuenenud kollektiiviga Pärnu lahel päikeseloojangut imetlemas. (noormehed on kordamööda roolis- kahjuks ei kuulu meie kollektiivi)